SPORT W NASZEJ SZKOLE
Kalendarz gminnych zawodów sportowych dla szkół podstawowych Gminy Leżajsk organizowanych przez Gminny Szkolny Związek Sportowy w Leżajsku


II półrocze roku szkolnego 2011/12

Lp.

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Uwagi

Odpowiedzialny

1. Turniej halowej piłki nożnej chłopców klas V i młodszych pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk 03.03.2012
Giedlarowa
godz. 9.00
kl. V i młodsi
(4+1)
p. J. Kuczek

2.

Gminna liga piłki siatkowej dziewcząt pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

10.03.2012
12.05.2012

Giedlarowa
Brzóza Król.

godz.9.00
kl.V i młodsi

p. P. Ożóg
p. G. Stopyra

3.

Gminna liga piłki siatkowej chłopców pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

17.03.2012
21.04.2012

Brzóza Król.
Giedlarowa

godz.9.00
kl. V i młodsi

p. G. Stopyra
p. J. Kuczek
4. Liga tenisa stołowego - drużynowa pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk 24.03.2012
14.04.2012
Piskorowice
Piskorowice
godz. 9.00
kl. V i młodsi
2+1
p. K. Tarasek
p. D. Tarasek
5. Turniej halowej piłki nożnej chłopców klas IV i młodszych pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk 31.03.2012
Chałupki Dęb.
godz. 9.00
kl. IV i młodsi
4+1
p. P. Szczęch
6.

Gminna liga mini piłki nożnej chłopców pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

19.05.2012
26.05.2012
02.06.2012

Stare Miasto
Przychojec
Dębno

godz.9.00
kl. V i młodsi

p. S. Mendyk
p. K. Jasion
p. Z. Mazurkiewicz

7.

Gry i zabawy "Baw się z nami"

17.05.2012

Brzóza Król.

godz.9.00
kl.I-III
(5dz.+5chł.)

p. G. Stopyra
8. Zawody pływackie pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk 31.05.2012
Leżajsk
więcej informacji w osobnym komunikacie GSZS Leżajsk
9. Turniej piłki nożnej chłopców pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk 16.06.2012
Wierzawice
?Orlik 2012?
godz. 9.00
kl. VI i młodsi
6+1
p. P. Szczęch

10.

Turniej piłki koszykowej dziewcząt pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

23.06.2012

Wierzawice

godz.9.00
kl. VI i młodsi

p. M. Gołąb

Źródło: Gminny Szkolny Związek Sportowy w Leżajsku

 
Sukcesy dziewcząt w grach zespołowych


W dniu 14.01.2012r w Szkole Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich odbyły się gminne zawody w mini-piłkę koszykową dziewcząt pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk. W turnieju udział wzięły szkoły podstawowe z Gminy Leżajsk, nasze dziewczyny zajęły III miejsce. Nasze dzeiewczyny zajeły też III miejsce w Gminnej  Lidze Mini-Piłki Siatkowej dziewcząt 2011 pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

 

Wyniki

Więcej…
 
Gminna liga mini-piłki nożnej 2011

Tabela końcowa


Lp

Zespół

mecze

punkty

bramki
strzelone

bramki
stracone

bilans
bramkowy

1. Stare Miasto
18 38 43
25
+18
2. Giedlarowa 18
36 44
23
+21
3. Brzóza Król.
18
35 36
23
+13
4. Piskorowice 18
30 43
35
+8
5. Wierzawice 18
28 39
28 +11
6. Hucisko 18
27 33
21
+12
7. Przychojec 18
27 36
30
+6
8. Chałupki Dęb. 18
22 39
50
-11
9. Dębno 18
14 27
42
-15
10. Biedaczów 18
1 7
70
-63

Zwycięzca ligi awansuje do zawodów powiatowych

 
Sukces w Piskorowicach

W sobotę 29 października w Piskorowicach odbyły się ostatnie drużynowe zawody Gminnej Ligi Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk zorganizowane przez Gminny Szkolny Związek Sportowy w Leżajsku i Zespół Szkół w Piskorowicach.
W szkolnej lidze udział wzięły wszystkie gimnazja z terenu gminy oraz szkoły podstawowe z Piskorowic, Biedaczowa, Huciska, Starego Miasta, Dębna, Wierzawic, Chałupek Dębniańskich i Przychojca. W zawodach udział wzięło prawie 100 zawodników, a zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale oraz uzyskały awans do zawodów powiatowych.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce - SP Hucisko (Kozyra Magdalena, Kozyra Gabriela)

Więcej…
 
Turniej piłki nożnej pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk - 2011

 


W dniu 11.06.2011r. w Zespole Szkół w Dębnie odbył się gminny turniej piłki nożnej klas VI i młodszych pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk. W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

 

Grupa I

Giedlarowa - Piskorowice 3:0
Stare Miasto - Dębno 3:0
Wierzawice - Giedlarowa 0:0
Piskorowice - Stare Miasto 1:2
Wierzawice - Dębno 3:0
Giedlarowa - Stare Miasto 1:0
Piskorowice - Dębno 7:0
Wierzawice - Stare Miasto 1:4
Giedlarowa - Dębno 7:0
Wierzawice - Piskorowice 2:0

Grupa II

Hucisko - Przychojec 0:0
Biedaczów - Brzóza Król. 0:4
Chałupki Dęb. - Hucisko 1:2
Przychojec - Biedaczów 4:0
Chałupki Dęb. - Brzóza Król. 0:1
Hucisko - Biedaczów 2:0
Przychojec - Brzóza Król. 1:1
Chałupki Dęb. - Biedaczów 6:0
Hucisko - Brzóza Król. 1:0
Chałupki Dęb. - Przychojec 0:0

Grupa I

1. Giedlarowa 10pkt.
2. Stare Miasto 9pkt.
3. Wierzawice 7pkt.
4. Piskorowice 3pkt.
5. Dębno 0pkt.

Grupa II

1. Hucisko 10pkt.
2. Brzóza Król. 7pkt.
3. Przychojec 6pkt.
4. Chałupki Dęb. 4pkt.
5. Biedaczów 0pkt.

Finał

Giedlarowa - Hucisko 3:0

1 miejsce - Giedlarowa
2 miejsce - Hucisko
3 miejsce - Stare Miasto, Brzóza Król.

Nasza drużyna grała w składzie Paweł Stępień- Kamil Urban, Konrad Wańczyk, Dominik Żak, Ireneusz Stępień oraz Dominik Chojnacki, Bartek Zygmunt, Przemysław Zygmunt, Adrian Siuzdak, Jakub Kołodziej.

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano , Ireneusza Stępień.


 
Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk

 


W dniu 05.03.2011r. w Zespole Szkół w Giedlarowej odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej klas V i młodszych pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk. W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn, po losowaniu w grupie pierwszej znalazły się: SP Hucisko, SP Biedaczów, SP Stare Miasto i SP Wierzawice, natomiast w grupie drugiej: SP Piskorowice, SP Chałupki Dęb., SP Dębno oraz SP Giedlarowa. W finale spotkały się drużyny z Wierzawic i Giedlarowej, natomiast o miejsce trzecie walczyły Piskorowice i Stare Miasto.

Eliminacje grupa I
Hucisko - Biedaczów 5:0 
Stare Miasto - Wierzawice 0:3 
Hucisko - Stare Miasto 0:3 
Biedaczów - Wierzawice 0:7
Biedaczów - Stare Miasto 2:3 
Hucisko - Wierzawice 2:5 
Eliminacje grupa II
 Piskorowice - Chałupki Dęb. 3:0 
Dębno - Giedlarowa  0:3 
Piskorowice - Dębno  6:0 
Chałupki Dęb. - Giedlarowa  1:3 
Piskorowice - Giedlarowa  1:2 
Chałupki Dęb. - Dębno  5:0 

 

Grupa I pkt.       Grupa II pkt.
1. Wierzawice 9 1. Giedlarowa 9
2. Stare Miasto 6 2. Piskorowice 6
3. Hucisko 3 3. Chałupki Dęb. 3
4. Biedaczów 0 4. Dębno 0

o miejsce III

Stare Miasto - Piskorowice   1:4

Finał

Wierzawice - Giedlarowa   3:0

I miejsce
II miejsce
III miejsce
IV miejsce
Wierzawice
Giedlarowa
Piskorowice
Stare Miasto
 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej chłopców 2011

15.01.2011r. Wierzawice

W dniu 15 stycznia 2011 w Szkole Podstawowej w Wierzawicach rozegrane zostały gminne zawody szkół podstawowych w mini piłce koszykowej chłopców. Udział w rozgrywkach wzięły szkoły podstawowe z Chałupek Dęb., Piskorowic, Huciska, Biedaczowa i Wierzawic.
Pierwsze miejsce i awans do zawodów powiatowych wywalczyła Szkoła Podstawowa z Piskorowic przed Wierzawicami i Chałupkami Dęb.

Wyniki zawodów

Grupa I Grupa II
Chałupki Dęb. - Wierzawice 4:8 Piskorowice - Hucisko 18:0
  Piskorowice - Biedaczów 14:2
  Hucisko - Biedaczów 16:14

o miejsce III
Chałupki Dęb. - Hucisko 26:6

Finał
Wierzawice - Piskorowice 5:11

I miejsce - Piskorowice
II miejsce - Wierzawice
III miejsce - Chałupki Dęb.
IV miejsce - Hucisko

 

 


Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
(Brzóza Król. 22.09.2010r.)

Kategoria dziewcząt klasy III-IV
1. Dec Magdalena
2. Pigan Alicja
3. Leśko Alicja
4. Mach Aleksandra
5. Czerwonka Wiktoria
6. Czapla Diana
7. Zygmunt Paulina
Hucisko
Piskorowice
Stare Miasto
Brzóza Król.
Wierzawice
Piskorowice
Brzóza Król.
Kategoria chłopców klasy III-IV
1. Kołodziej Jakub
2. Półtorak Dawid
3. Kozyra Damian
4. Grabarz Mateusz
5. Paryniak Przemysław
6. Piziak Konrad
7. Skiba Wiktor
Hucisko
Giedlarowa
Wierzawice
Hucisko
Dębno
Giedlarowa
Piskorowice
Kategoria dziewcząt klasy V-VI
1. Grabarz Patrycja
2. Brzuszko Malwina
3. Kula Katarzyna
4. Dąbrowska Katarzyna
5. Pigan Diana
6. Linek Aleksandra
7. Nakonieczny Andżelika
Brzóza Król.
Piskorowice
Biedaczów
Przychojec
Piskorowice
Dębno
Piskorowice
Kategoria chłopców klasy V-VI
1. Stasiak Maksymilian
2. Baj Marcin
3. Paluch Dawid
4. Bączek Kamil
5. Bączek Łukasz
6. Urban Kamil
7. Osip Patryk
Brzóza Król.
Stare Miasto
Piskorowice
Brzóza Król.
Brzóza Król.
Hucisko
Wierzawice

 


altGminna liga mini-piłki nożnej

wiosna 2010

1 kolejka
24.04.2010r. - Stare Miasto
Wierzawice - Piskorowice 2:0 Chałupki D. - Biedaczów nie odbył się
Giedlarowa - Stare Miasto 6:2 Przychojec - Dębno 0:0
Hucisko - Brzóza K. 0:0 Wierzawice - Chałupki D. 2:0
Stare Miasto - Przychojec 0:6 Biedaczów - Giedlarowa nie odbył się
Piskorowice - Brzóza K. 1:1 Dębno - Hucisko 2:1
Przychojec - Biedaczów 2:1 Giedlarowa - Wierzawice 3:0
Brzóza K. - Dębno 2:0 Hucisko - Stare Miasto 2:4
Chałupki D. - Piskorowice 0:6        

 

2 kolejka
15.05.2010r. - Przychojec
Piskorowice - Dębno 3:2 Stare Miasto - Brzóza Król. nie odbył się
Biedaczów - Hucisko 1:7 Wierzawice - Przychojec 1:1
Chałupki D. - Giedlarowa 1:2 Dębno - Stare Miasto 1:0
Hucisko - Wierzawice 2:1 Brzóza K. - Biedaczów nie odbył się
Giedlarowa - Piskorowice 2:1 Przychojec - Chałupki D. 3:0
Biedaczów - Dębno 0:5 Wierzawice - Brzóza K. nie odbył się
Piskorowice - Stare Miasto 3:2 Chałupki D. - Hucisko 0:1
Giedlarowa - Przychojec 1:2        

 

3 kolejka
22.05.2010r. - Dębno
Przychojec - Piskorowice   Hucisko - Giedlarowa  
Brzóza K. - Chałupki D.   Dębno - Wierzawice  
Stare Miasto - Biedaczów   Przychojec - Hucisko  
Chałupki D. - Dębno   Giedlarowa - Brzóza K.  
Piskorowice - Biedaczów   Wierzawice - Stare Miasto 4:1
Brzóza K. - Przychojec   Dębno - Giedlarowa  
Hucisko - Piskorowice   Stare Miasto - Chałupki D.  
Biedaczów - Wierzawice          

4 kolejka  Jesięń 2010

18.09.2010r. - Stare Miasto
Wierzawice - Piskorowice 0:3 Chałupki D. - Biedaczów 9:1
Giedlarowa - Stare Miasto 3:0 Przychojec - Dębno 4:0
Hucisko - Brzóza K. 4:1 Wierzawice - Chałupki D. 1:1
Stare Miasto - Przychojec 4:2 Biedaczów - Giedlarowa 0:7
Piskorowice - Brzóza K. 0:0 Dębno - Hucisko 0:2
Przychojec - Biedaczów 9:1 Giedlarowa - Wierzawice 3:0
Brzóza K. - Dębno 1:0 Hucisko - Stare Miasto 0:3
Chałupki D. - Piskorowice 1:0        

 

5 kolejka
24.09.2010r. - Przychojec
Piskorowice - Dębno 5:1 Stare Miasto - Brzóza Król. 4:0
Biedaczów - Hucisko 1:7 Wierzawice - Przychojec 0:1
Chałupki D. - Giedlarowa 1:2 Dębno - Stare Miasto 1:3
Hucisko - Wierzawice 4:1 Brzóza K. - Biedaczów 5:0
Giedlarowa - Piskorowice 0:1 Przychojec - Chałupki D. 3:1
Biedaczów - Dębno 2:4 Wierzawice - Brzóza K. 0:0
Piskorowice - Stare Miasto 1:1 Chałupki D. - Hucisko 1:1
Giedlarowa - Przychojec 1:1        

 

6 kolejka
02.10.2010r. - Dębno
Przychojec - Piskorowice   Hucisko - Giedlarowa  
Brzóza K. - Chałupki D.   Dębno - Wierzawice  
Stare Miasto - Biedaczów   Przychojec - Hucisko  
Chałupki D. - Dębno   Giedlarowa - Brzóza K.  
Piskorowice - Biedaczów   Wierzawice - Stare Miasto  
Brzóza K. - Przychojec   Dębno - Giedlarowa  
Hucisko - Piskorowice   Stare Miasto - Chałupki D.  
Biedaczów - Wierzawice          

Tabela po 5  kolejce

Lp
Zespół
mecze
punkty
bramki
strzelone
bramki
stracone
bilans
bramkowy
1.
Giedlarowa 15 37 43 11 +32
2.
Przychojec 15 34 41 11 +30
3.
Piskorowice 15 27 32 16 +16
4.
Hucisko 15 24 30 21 +9
5.
Stare Miasto 14 22 31 29 +2
6.
Wierzawice 15 19 20 20 0
7.
Brzóza Królewska 15 19 19 25 -6
8.
Dębno 14 14 15 28 -13
9.
Chałupki Dęb. 13 11 20 27 -7
10.
Biedaczów 15 0 5 68 -63

 

Kalendarz gminnych zawodów sportowych dla szkół podstawowych Gminy Leżajsk
organizowanych przez Gminny Szkolny Związek Sportowy w Leżajsku na I półrocze roku szkolnego 2010/11

Lp.
Dyscyplina
Termin
Miejsce
Uwagi
Odpowiedzialny
1.
Liga mini piłki nożnej chłopców

18-09-2010
25-09-2010
02-10-2010

Stare Miasto
Przychojec
Dębno

godz.9.30
kl. VI i młodsi

p. S. Mendyk
p. K. Jasion
p. D. Miś

2. Indywidualne biegi przełajowe 22-09-2010

Brzóza Król.

godz.10.00
5dz.+5chł kl. III-IV
5dz.+5chł. kl. V-VI

p. G. Stopyra

3. Sztafetowe biegi przełajowe 28-09-2010 Brzóza Król.

godz.10.00
10 chł.,  10 dz.

p. G. Stopyra
4. Gminna Liga Tenisa Stołowego (drużynowa) 06-11-2010 Piskorowice

godz.9.30
kl. VI i młodsi
chł. 2+1
dz. 2+1

p. D. Tarasek
p. K. Tarasek
5. Tenis stołowy indywidualny 27-11-2010 Piskorowice

godz.9.30
4 chł. + 4 dz.

p. D. Tarasek
p. K. Tarasek
6.
Mini piłka siatkowa chłopców

11-12-2010

Brzóza Król.

godz.9.30
dz 4+4
chł 4+4

p. G. Stopyra
7.
Mini piłka siatkowa dziewcząt

18-12-2010

Giedlarowa

godz.9.30
dz 4+4
chł 4+4

p. P. Ożóg
8.
Mini piłka koszykowa dziewcząt

08-01-2011

Stare Miasto

godz.9.30

p. S. Mendyk
9.
Mini piłka koszykowa chłopców

15-01-2011

Wierzawice

godz.9.30

p. P. Szczęch

 

źródło http://gszslezajsk.w.interia.pl/2010_2011

 

Wyiki ze strony gminnego szkolnego zwiazku sportowego Lezajsk

alt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-piłce koszykowej chłopców
(Wierzawice 23.01.2010r.)

Eliminacje

Grupa I
Biedaczów - Piskorowice
Piskorowice - Brzóza Król.
Biedaczów - Brzóza Król.
6:13
 
17:4
10:4

1. Piskorowice
2. Biedaczów
3. Brzóza Król.

4 pkt.
3 pkt.
2 pkt.

Grupa II
Hucisko - Chałupki D.
Stare Miasto - Wierzawice
Hucisko - Stare Miasto
Chałupki D. - Wierzawice
Hucisko - Wierzawice
Chałupki D. - Stare Miasto
20:0
3:4
8:2
11:10
14:8
16:32

1. Hucisko
2. Stare Miasto
3. Wierzawice
4. Chałupki D.

6 pkt.
4 pkt. (35:20)
4 pkt. (14:14)
4 pkt. (27:42)

FINAŁ

Piskorowice - Hucisko 11:6

CIMG1091-1

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce
PISKOROWICE *
HUCISKO
STARE MIASTO
* - awans  do rozgrywek powiatowych

alt

Gminna Liga Tenisa Stołowego - drużynowa

kategoria chłopców

klasyfikacja końcowa klas VI po trzech turniejach

1. SP Stare Miasto I

2. SP Hucisko

2. SP Dębno
4. SP Przychojec
5. SP Piskorowice
6. SP Biedaczów
7. SP Wierzawice I
8. SP Stare Miasto II
9. SP Przychojec II
10. SP Biedaczów II
11. SP Wierzawice II
12. SP Wierzawice III

30 pkt.

25 pkt.

25 pkt.
20 pkt.
19 pkt.
16 pkt.
12 pkt.
pk
pk
pk
pk
pk


alt

Gminna liga mini-piłki nożnej

wiosna/jesień 2009

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2